Uudised

Emmaste Põhikooli 103. sünnipäev 01. november Kaira


11. oktoobril, tähistasime oma armsa Emmaste Põhikooli 103. sünnipäeva. Pidulikul aktusel andsime üle koolisõrmused 9. klassi õpilastele, kellel on viimane aasta meie koolis. Aktust juhtisid Erki ja Arabella ning sõna said koolidirektor Anneli Sadam ja 8. klassi õpilased Karl Markus ja Renate, kes luges ette sõrmustevande. Sõrmuste tseremoonias osalesid 8. klassi õpilased Hanna, Madis ja Joel. Muusikaliste etteastetega esinesid plokkflöödi mängijad, 2. klassi õpilased Mart ja Kristian ning Agatha Katariina. Helipuldi taga oli Karl Johannes. Aktuse lõpetasime traditsiooniks kujuneva ühistantsuga, "Oige ja vasemba." Soovime oma koolile palju õnne ja pikka iga ning 9. klassi õpilastele toredat viimast aastat meie koolis! Fotod: Tiina Koit
11. oktoobril, tähistasime oma armsa Emmaste Põhikooli 103. sünnipäeva. Pidulikul aktusel andsime üle koolisõrmused 9. klassi õpilastele, kellel on viimane aasta meie koolis. Aktust juhtisid Erki ja Arabella ning sõna said koolidirektor Anneli Sadam ja 8. klassi õpilased Karl Markus ja Renate, kes luges ette sõrmustevande. Sõrmuste tseremoonias osalesid 8. klassi õpilased Hanna, Madis ja Joel. Muusikaliste etteastetega esinesid plokkflöödi mängijad, 2. klassi õpilased Mart ja Kristian ning Agatha Katariina. Helipuldi taga oli Karl Johannes. Aktuse lõpetasime traditsiooniks kujuneva ühistantsuga, "Oige ja vasemba." Soovime oma koolile palju õnne ja pikka iga ning 9. klassi õpilastele toredat viimast aastat meie koolis! Fotod: Tiina Koit