Halloweeni disko 08. november Kaira

31. oktoobril sai koolimajas diskotada. Terves koolimajas nägime vahvaid Halloweeni temaatilisi dekoratsioone ja saalis ootas külalisi hõrgutistest lookas kohvikulaud, millelt pakkus küpsetisi 6. klassi õpilane Meribel! Muusikat tegi DJ Kanes ja sai osaleda erinevates mängudes. Suur tänu korraldajatele õpilasesindusest ja kõigile osalejatele! Oli suur rõõm näha nii mitmeid temaatiliselt kostümeerunud diskotajaid! Parimatele sai jagatud magusaid auhindu.

Fotod: Tiina Koit

Fotod: Tiina Koit