Külalised Soomest 22. mai Triinu

Meie 7.klassi õpilastel oli 9.-13.05 külas Soome Nurmese Põhikooli 7.kl õpilased. Veetsime toreda nädala koos laagris ja saarega tutvudes. Hiiumaa näitas end külalistele (ja omadele) parimast küljest - imeline ilm + kohtusime kõikjal väga rõõmsate ja vastutulelike inimestega. Lisaks ilmataadile täname südamest inimesi Hiiumaa Spordikeskusest, Kärdla Noortekeskusest, Emmaste VAKist, Kõpu tuletornist, Ristna Loodusmajast, kohvikust Ambrosia, restoranidest Roograhu ja Mamma Mia ning meie bussijuhte Kalevit ja Taagot.
Setsmendikud leidsid kiiresti ühise keele ja nüüd ootame uut kohtumist sügisel Nurmeses.