Kolme Põrsakese teadusteatri koolitus ja etendus 29.okt 2019 31. oktoober marys

Septembrikuus kirjutasid 4.klassi Renate ja Karl-Markus "Ettvõtliku Hiidlase" konkursile projekti, mis sai teoks 29.oktoobril. Meile tuli külla Kolme Põrsakese tegevjuht Omari Loid ning viis läbi teadusteatri koolituse! Teadusteatri koolitusel osales kokku 17 õpilast 4.-7.klassist ning päev lõppes suure teadusteatri etendusega algklassidele. Koolitus algas väga põhjaliku ohutusnõuete tutvustamisega, misjärel näitas Omari katsed ette, noored harjutasid neid läbi ja koostasid esinemise tekstid ning lõpuks esitasid seda kõike publiku ees. Kõigile tulega seotud katsetele eelnes korduvalt väga põhjalik ohutusnõuete kordamine ning nende katsete puhul seisis teadusteatri juhendaja koguaeg ohutuse tagamiseks noorte kõrval. Teadusteatri koolituse eesmärgiks on sütitada noortes huvi teaduse vastu, andes teadmisi edasi noortelt-noortele.

Rohkem fotosid toredast päevast näeb meie Facebooki galeriist.

Rohkem fotosid toredast päevast näeb meie Facebooki galeriist.