Koolipäev Pärnus, 27.09. 2024 29. september karina

Aga reedene koolipäev möödus Emmaste kooli õpilastel hoopis Pärnus!
Külastati Pernova Loodusmaja, Koidula muuseumi ning Pernova Tehnikamaja, kus erinevatel klassidel olid mitmekesised töötoad. 1.-3. klassi õpilased tutvusid kõigepealt taimede kasvukeskondade ning eluringiga, pärast einet Pärnu Ühisgümnaasiumis aga uuriti Tehnikamajas magneteid ja energiaid.
4.-6. klass uuris Loodusmajas Eesti toidu märgiseid ning pealelõunal matkati Pärnu rannaniidu matkarajal.
7.-8. klass sai Loodusmajas mikroskoobi abil rakke vaadata ning õppis Koidula muuseumis Perno Postimehe ja ärkamisaja kohta.
Üheksandikud alustasid oma päeva Koidula muuseumis ning osalesid Loodusmaja programmis "Inimkeha kui tervik".

Kogu kooli õppereisi toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus, mis finantseeris õpilaste osalemist Muraka märgisega tunnustatud õppeprogrammides.

Aga reedene koolipäev möödus Emmaste kooli õpilastel hoopis Pärnus!