Meie lood

Mälestuste kogumine “Minu Emmaste kool" 03. detsember marys

Pikendasime konkursi tähtaega 10.veebruarini ning anname oma mälestuste kirjapanekuks ka natukene inspiratsiooni!

Jaga sinagi oma meenutusi!

Kui ühtegi mälestust ei meenu, saad abi järgnevatest teemadest:
• Esimene koolipäev
• Lemmikõpetaja
• Koolilõuna
• Tegevused vahetunni ajal
• Tegevused tunnis
• Kooliväline tegevus
• Väljasõidud
• Teekond kooli
• Muutused koolis ja juurdeehitused
• Parasiitsõnad, värvikad ütlused
• Pildid koos mälestusega
• Muu teema

Mälestusele võib lisada ka looga seotud foto.

PS. Kõige eredamad ja värvikamad mälestused ilmuvad kooli juubeli puhul koostatavas trükises. Vajadusel võib toimetaja teksti korrigeerida või sarnased lood ühendada.

Seoses Emmaste kooli 100.sünnipäevale pühendatud trükise koostamisega kuulutame välja mälestuste kogumise teemal “Minu Emmaste kool"!

Ootame Teie kirjutisi kuni 10. veebruarini 2020 aadressil emmastekool@gmail.com.

„Oh kooliaeg, oh kooliaeg millal sina tuled...“ ei jõudnud me keegi ära oodata ja enne kui arugi saime oli see aeg juba märkamatult mööda läinud ja koolist on möödas mõnda aega.

Aja jooksul aga süveneb järjest enam teadmine, et põhikooli aeg oli parim aeg meie elus.

Kõige paremad õpetajad, kõige ägedamad seiklused ja loomulikult unustamatult hea koolitoit- mälestused ja seiklused sellest ajast.

Kutsume sind üles jagama oma seiklusi ja mälestusi meiega, et me kõik saaksime sellest osa.

Pane see kirja- kas luuletuse, dialoogi, jutustuse, anekdoodi või meie poolest kasvõi videona ja jaga seda meiega.

Kinkides lugemisrõõmu kooli 100.sünnipäevale pühendatud trükisesse, on see rõõmuks veel paljudele!

Videokutset 25.juulil 2020 toimuvale kokkutulekule "Emmaste kool 100" näeb SIIT.

Jaga sinagi oma meenutusi!

Kui ühtegi mälestust ei meenu, saad abi järgnevatest teemadest:
• Esimene koolipäev
• Lemmikõpetaja
• Koolilõuna
• Tegevused vahetunni ajal
• Tegevused tunnis
• Kooliväline tegevus
• Väljasõidud
• Teekond kooli
• Muutused koolis ja juurdeehitused
• Parasiitsõnad, värvikad ütlused
• Pildid koos mälestusega
• Muu teema

Mälestusele võib lisada ka looga seotud foto.