Uudised

Osalemine KG PRO Robootikapäeval 05. november marys


2.novembril toimus Kuressaares KG PRO Robootikapäev, kus käisid meie koolist Karl-Markus, Erki, Annaliis, Hugo, Oskar, Marten, Karl-Johannes ning Hannes, saatjateks olid kaasas Aet ja Regina. 

Üritusel osales rohkem kui sada noort robootikahuvilist üle Eesti. 

Päeva esimeses pooles toimusid töötoad, milles enamasti valmistuti pärastlõunal toimunud võistlusteks. Töötube oli kokku viis: WeDo sumo, LEGO joonejärgimine, Mbot MakeX, FLL robotimäng ja 3D modelleerimine.

Esimesed neli töötuba jätkusid päeva teises pooles võistlustena ning neile lisandus viienda võistlusalana kodus ette valmistatud LEGO sumo robotite jõukatsumine. Paljud üritusest osavõtjad eelistasid võistlemisele pealtvaatamist ning kaasaelamist, kuid leidus ka neid, kes panid oma robotid teiste robotitega konkureerima.

Emmaste kooli võistkonnad saavutasid III koha LEGO joonejärgimises ning II koha FLL robotimängus. 

Täpsem info ja fotogalerii asuvad SIIN. 

Aeti ja Regina tehtud pilte näeb SIIT. 

2.novembril toimus Kuressaares KG PRO Robootikapäev, kus käisid meie koolist Karl-Markus, Erki, Annaliis, Hugo, Oskar, Marten, Karl-Johannes ning Hannes, saatjateks olid kaasas Aet ja Regina. 

Üritusel osales rohkem kui sada noort robootikahuvilist üle Eesti. 

Päeva esimeses pooles toimusid töötoad, milles enamasti valmistuti pärastlõunal toimunud võistlusteks. Töötube oli kokku viis: WeDo sumo, LEGO joonejärgimine, Mbot MakeX, FLL robotimäng ja 3D modelleerimine.

Esimesed neli töötuba jätkusid päeva teises pooles võistlustena ning neile lisandus viienda võistlusalana kodus ette valmistatud LEGO sumo robotite jõukatsumine. Paljud üritusest osavõtjad eelistasid võistlemisele pealtvaatamist ning kaasaelamist, kuid leidus ka neid, kes panid oma robotid teiste robotitega konkureerima.

Emmaste kooli võistkonnad saavutasid III koha LEGO joonejärgimises ning II koha FLL robotimängus. 

Täpsem info ja fotogalerii asuvad SIIN. 

Aeti ja Regina tehtud pilte näeb SIIT.