Uudised

Pika Maja jõulumaa 19. jaanuar Triinu

Eile käisid 1.-5.klass Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas jõulumaal.


Oi, kui põnev on mõnikord koolimajast välja sõita ja midagi uut kogeda.

Eile käisid meie õpilased Kärdlas ja kogesid midagi uut läbi erinevate tegevuste. Kõigepealt vaadati muuseumis etendust, mis oli kokku põimitud erinevate kirjade sisudest. Edasi liiguti töötubadesse, kus tehti suhkrukringlit, kirjutati kirja ja tutvuti vanade lugudega. Õpiti, kui suur tähtsus on päris kirjade kirjutamisel ning kui suur roll on neil ajalootalletajatena.

Suur aitäh Hiiumaa Muuseumi Pika Maja pererahvale! 

Lisaks Käisid 5.-6. klass Kärdla raamatukogus, kus tutvustati populaarset kirjandust ja kutsuti kõiki lugema ning 1.-4. klass külastasid uut spordihoonet ja noortekeskust.

Aitäh, lahke vastuvõtu eets!

Oi, kui põnev on mõnikord koolimajast välja sõita ja midagi uut kogeda.

Eile käisid meie õpilased Kärdlas ja kogesid midagi uut läbi erinevate tegevuste. Kõigepealt vaadati muuseumis etendust, mis oli kokku põimitud erinevate kirjade sisudest. Edasi liiguti töötubadesse, kus tehti suhkrukringlit, kirjutati kirja ja tutvuti vanade lugudega. Õpiti, kui suur tähtsus on päris kirjade kirjutamisel ning kui suur roll on neil ajalootalletajatena.

Suur aitäh Hiiumaa Muuseumi Pika Maja pererahvale! 

Lisaks Käisid 5.-6. klass Kärdla raamatukogus, kus tutvustati populaarset kirjandust ja kutsuti kõiki lugema ning 1.-4. klass külastasid uut spordihoonet ja noortekeskust.

Aitäh, lahke vastuvõtu eets!