Uudised

Pikk tige vanaeit 13. märts karina


Eile, 12. märtsil külastas meie kooli pikk tige vanaeit. Ei-ei, tegelikult ikka "Pikk tige vanaeit" - see on lavastuse pealkiri, mida kogu koolil oli eile võimalik vaadata.

Kodulehel tutvustatakse lavastust: "Head eesti muinasjutud kaasaegses võtmes. See sooloetendus on maiuspala igas vanuses jutuhuvilistele. Eriti neile, kes on valmis kohtuma lugudega elust ja surmast, noortest ja vanadest, sõprusest ja vihkamisest. Kes tahavad, et laval kogu aeg midagi juhtuks - midagi naljakat, jubedat, tobedat, üllatavat või liigutavat."

https://pikktigevanaeit.weebly.com/kontakt.html

Eile, 12. märtsil külastas meie kooli pikk tige vanaeit. Ei-ei, tegelikult ikka "Pikk tige vanaeit" - see on lavastuse pealkiri, mida kogu koolil oli eile võimalik vaadata.

Kodulehel tutvustatakse lavastust: "Head eesti muinasjutud kaasaegses võtmes. See sooloetendus on maiuspala igas vanuses jutuhuvilistele. Eriti neile, kes on valmis kohtuma lugudega elust ja surmast, noortest ja vanadest, sõprusest ja vihkamisest. Kes tahavad, et laval kogu aeg midagi juhtuks - midagi naljakat, jubedat, tobedat, üllatavat või liigutavat."

https://pikktigevanaeit.weebly.com/kontakt.html