Uudised

Reedel 29.ndal septembril toimus eriti tore spordipäev põnevate külalistega. 07. oktoober Kaira


29.ndal septembril panime Emmaste Põhikooli saalis ja spordiväljakutel üleeuroopalisele liikumist ja tervislikke eluviise propageerivale Spordinädalale väärika punkti. Kõik Emmaste Põhikooli õpilased said osaleda erinevates töötubades, mida juhendasid külalistreenerid.


Kooli saalis jagasid oma teadmisi lauatennisest Natalia Kuhi Tubalalt, Nikolai Rütkinen Tallinnast ja valgevene noormees Philip Kharchenko, kes hetkel Tallinna kõrgkoolis õpib.Staadionil said 6.-9. klassi õpilased esimest korda "käe valgeks" vibutreeningul. Neid juhendas Kadri Saat Saaremaalt.


Hiiumaa noormees Andres Kriiska veenis meid tasakaaluliinil trikitades ja esimesi juurdeviivaid harjutusi näidates, et miski pole võimatu, kui Sinus on olemas tahe ja Sa oled piisavalt järjepidev.


Korvpalliväljakul juhendasid meie õpilasi Koit Kalmus ja Risto Merimaa Hiiumaa Spordikoolist. Tehti põnevaid korvpalliharjutusi ja anti igaühele näpunäiteid, kuidas palliga tulemuslikumalt korvi tabada.


Jõusaalis näitas 6.-9. klassile jõuharjutuste sooritamise tehnikat ja rääkis tervislikust toitumisest Hiiumaa juurtega noormees Tõnis Holmberg.Jalgpalliväljakul pani noored tegutsema meie värske vilistlane Jonatan Saarnak, kes viis paralleelselt läbi jalgpalliturniiri nii suurte kui väikeste segavõistkondadele.


Spordipäeval osalesid ka meie külalised Lätist Madlienast.


Oleme väga tänulikud kõigile treeneritele, kes leidsid võimaluse tulla jagama meie noortele rõõmu liikumisest!

Oli ääretult põnev ja õpetlik jälgida erinevate töötubade tegevust!

29.ndal septembril panime Emmaste Põhikooli saalis ja spordiväljakutel üleeuroopalisele liikumist ja tervislikke eluviise propageerivale Spordinädalale väärika punkti. Kõik Emmaste Põhikooli õpilased said osaleda erinevates töötubades, mida juhendasid külalistreenerid.


Kooli saalis jagasid oma teadmisi lauatennisest Natalia Kuhi Tubalalt, Nikolai Rütkinen Tallinnast ja valgevene noormees Philip Kharchenko, kes hetkel Tallinna kõrgkoolis õpib.Staadionil said 6.-9. klassi õpilased esimest korda "käe valgeks" vibutreeningul. Neid juhendas Kadri Saat Saaremaalt.


Hiiumaa noormees Andres Kriiska veenis meid tasakaaluliinil trikitades ja esimesi juurdeviivaid harjutusi näidates, et miski pole võimatu, kui Sinus on olemas tahe ja Sa oled piisavalt järjepidev.


Korvpalliväljakul juhendasid meie õpilasi Koit Kalmus ja Risto Merimaa Hiiumaa Spordikoolist. Tehti põnevaid korvpalliharjutusi ja anti igaühele näpunäiteid, kuidas palliga tulemuslikumalt korvi tabada.


Jõusaalis näitas 6.-9. klassile jõuharjutuste sooritamise tehnikat ja rääkis tervislikust toitumisest Hiiumaa juurtega noormees Tõnis Holmberg.Jalgpalliväljakul pani noored tegutsema meie värske vilistlane Jonatan Saarnak, kes viis paralleelselt läbi jalgpalliturniiri nii suurte kui väikeste segavõistkondadele.


Spordipäeval osalesid ka meie külalised Lätist Madlienast.


Oleme väga tänulikud kõigile treeneritele, kes leidsid võimaluse tulla jagama meie noortele rõõmu liikumisest!

Oli ääretult põnev ja õpetlik jälgida erinevate töötubade tegevust!