Üheksandikud pealinnas 04. juuni karina

Emmaste ja Käina kooli üheksandikud  külastasid Tallinnas Euroopa Elamuskeskust ja riigikogu. Täname meie kooli vilistlast Reili Randa, kes meid riigikogus lahkelt vastu võttis, noortele riigikogu töid ja tegemisi tutvustas ning koos meiega Pika Hermani torni ronis. Peale selle saime proovida, kui mugav on istuda riigikogulase toolis, olla kõnepuldis või spiikri haamriga koputada. Sõime riigikogu sööklas teleekraanilt tuttavate nägudega koos lõunat ja vaatasime riigikogu saali rõdult täiskogu istungit. Isegi õiguskantsker Ülle Madise sõnavõtu jõudsime ära kuulata.

Oli pikk ja sisutihe koolipäev. Ise näha ja kogeda on parim viis õppimiseks.

Fotod ja tekst: Merje Kikas,

Grupifoto: Reili Rand

Oli pikk ja sisutihe koolipäev. Ise näha ja kogeda on parim viis õppimiseks.

Fotod ja tekst: Merje Kikas,

Grupifoto: Reili Rand