Kadripäev 19. jaanuar Triinu

Õpetaja Kadri (Maris) võttis kadripäeval kampa oma klassi Kadrid ja huvijuht Kadri (Triinu) ning koos mindi katri-jooksma.

Külastati Emmaste lasteaeda, vallamaja ja raamatukogu. Kadri-kavas olid laulud, mängud, tantsud ja loomulikult mõistatused. Jagati erinevat õnne ja rõõmsat meelt. Pererahvas oli kõikjal vastutulelik, aktiivne ja nupukas ning kadedusega nad silma ei paistnud. Moonakott sai täidetud hea ja paremaga, mida koolis hiljem mitmel päeval veel omavahel jagati.

Samal ajal, kui osad käisid koolist väljas toimusid koolimajas KADRIVALIMISED, kus selgitati välja kõige ilusam (Annaliis), kõige kelmikam (Lotta-Liisa), kõige naljakam (Maria ja Karmen), kõige valgem (õp. Ivi), kõige nooblim (Kadri) ja kõige ägedam (Merbel) Kadri. Hääletati aktiivselt ja võitjad said järgmisel päeval ka rosetid rinda.