Tutipidu. Aidaa, üheksandikud! 04. juuni karina

Saatsime kogu kooliperega eksamitele vastu üheksandikud! Tutipäeva aktusel ütlesid head sõnad kaasa esimene klass, kooli direktor ja õpilaste klassijuhataja. Kuues klass julgustas oma näidendis noori unistama, kaheksandikud laulsid-tantsisid deja-vu'st ning tervitasid sõnavõtuga.

Üheksandikud ise olid kokku pannud vahva video iseendist tänases päevas ja tulevikus. Peale aktust käidi koos lasteaias, järgnesid rododendroni istutamine kooli iluaeda (mis ongi muusikaklassi aknast fotole püütud tegevus) ja erinevad lõbusad mängud.

Head põrumist ja uusi huvitavaid uksi, millest sisse astuda!

Aitähfoto eest, Tiina Koit!

Head põrumist ja uusi huvitavaid uksi, millest sisse astuda!

Aitähfoto eest, Tiina Koit!