Koolielu

EMMASTE PIIRKONNA HUVIRINGID 2022/2023 ÕPPEAASTAL


ESMASPÄEV

13:10-13.55 LIIKUMISTUND 1.-2. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

13.10-14.50 LIIKLUSKASVATUS 3.-4. klassile, juhendaja Aet Sõmer (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 ROBOOTIKA 3.-5. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

13.10-14.50  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

14.05-14.50 KÕNEKUNST 4.-7. klassile, juhendajad Katre Pruul ja Triinu Paabut (Emmaste Põhikool)

14.05-16.10 KERGEJÕUSTIK 3.-9. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

 

TEISIPÄEV

13.10-13.55 SOLFEDŽO 4. klassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.10-14.50  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

14.05-14.50 MUDILASKOOR 1.-4. klassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

15.15-... ?       JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)

 

KOLMAPÄEV

12.15-13.00 ROBOOTIKA (WeDo) 2. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

12.15-13.00  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.10-14.50 KUNSTIRING 1.-5. ja 8.-9. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 MATEMAATIKA PLUSS 4. klassile, juhendaja Aet ja Margus Sõmer (Emmaste Põhikool)

 

NELJAPÄEV

12.15-14.50 KUNSTIRING 1.-7. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)

13.10-13.55 SOLFEDŽO 4. kassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.10-16.40  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

15:00-16:30  TEHNOLOOGIARING Unicorn Squad  tüdrukud, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

15.15-...    ?   JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)

 

 

REEDE

13.10-13.55 ROBOOTIKA (EV3) 1. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 MUDILASKOOR 1.-5. klassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

 

KONTAKTID:

Emmaste Põhikool: triinu.paabut@emmaste.edu.ee (Triinu Paabut)

Emmaste Vaba Aja Keskus: tel 58873731 (Anne-Mall Reinu)

Hiiumaa Spordikool, tel 56464861 (Kristi Kivisaar)

Käina Kaunite Kunstide Kool: tel 5346 3896 (Ly Meldorf)

Huviringis osalemiseks tuleb end registreerida Stuudiumis valides menüüribalt "Muu"->"Registreerimised"-> "Huviringid" ning märkida linnukesega soovitud huviringid.

Kasutada saab ka otse huviringide registreeringule viivat linki: https://emmaste.ope.ee/registreeri/6 

1.-6.klassi õpilase registreerib huviringi lapsevanem, alates 7.klassist saab seda teha õpilane enda eest ise. 

Info kõigi Hiiumaal toimuvate huviringide kohta leiab aadressilt hiiumaa.huviregister.ee

ESMASPÄEV

13:10-13.55 LIIKUMISTUND 1.-2. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

13.10-14.50 LIIKLUSKASVATUS 3.-4. klassile, juhendaja Aet Sõmer (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 ROBOOTIKA 3.-5. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

13.10-14.50  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

14.05-14.50 KÕNEKUNST 4.-7. klassile, juhendajad Katre Pruul ja Triinu Paabut (Emmaste Põhikool)

14.05-16.10 KERGEJÕUSTIK 3.-9. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

 

TEISIPÄEV

13.10-13.55 SOLFEDŽO 4. klassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.10-14.50  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

14.05-14.50 MUDILASKOOR 1.-4. klassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

15.15-... ?       JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)

 

KOLMAPÄEV

12.15-13.00 ROBOOTIKA (WeDo) 2. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

12.15-13.00  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.10-14.50 KUNSTIRING 1.-5. ja 8.-9. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 MATEMAATIKA PLUSS 4. klassile, juhendaja Aet ja Margus Sõmer (Emmaste Põhikool)

 

NELJAPÄEV

12.15-14.50 KUNSTIRING 1.-7. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)

13.10-13.55 SOLFEDŽO 4. kassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.10-16.40  KLAVER  juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

15:00-16:30  TEHNOLOOGIARING Unicorn Squad  tüdrukud, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

15.15-...    ?   JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)

 

 

REEDE

13.10-13.55 ROBOOTIKA (EV3) 1. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 MUDILASKOOR 1.-5. klassile, juhendaja Helje Ugam (Käina Kaunite Kunstide Kool)

 

KONTAKTID:

Emmaste Põhikool: triinu.paabut@emmaste.edu.ee (Triinu Paabut)

Emmaste Vaba Aja Keskus: tel 58873731 (Anne-Mall Reinu)

Hiiumaa Spordikool, tel 56464861 (Kristi Kivisaar)

Käina Kaunite Kunstide Kool: tel 5346 3896 (Ly Meldorf)

Huviringis osalemiseks tuleb end registreerida Stuudiumis valides menüüribalt "Muu"->"Registreerimised"-> "Huviringid" ning märkida linnukesega soovitud huviringid.

Kasutada saab ka otse huviringide registreeringule viivat linki: https://emmaste.ope.ee/registreeri/6 

1.-6.klassi õpilase registreerib huviringi lapsevanem, alates 7.klassist saab seda teha õpilane enda eest ise. 

Info kõigi Hiiumaal toimuvate huviringide kohta leiab aadressilt hiiumaa.huviregister.ee