Koolielu

Õpilased

I klass (klassijuhataja Reelika Kastein)

  1. Aaslepp, Meribel
  2. Ala, Eerik
  3. Kaevand, Lotta-Liisa
  4. Kikas, Karl Johannes
  5. Käär, Agatha Katariina
  6. Lauter, Eliisa
  7. Paar, Kevin
  8. Post, Sofia
  9. Pruunlepp, Reimo
  10. Ratnik, Peeter-Erik
  11. Tuberg, Kadri
  12. Ugam, Andreas
  13. Vara, Alar
 

II klass (klassijuhataja Maris Vetsi)

  1. Kadakas, Ott-Kristjan
  2. Lubjak, Rudolf
  3. Pruunlepp, Anna-Ly
  4. Rull, Sandra
  5. Tukk, Tannar
  6. Vander, Eelika
 


III klass (klassijuhataja Ivi Teller)

  1. Aaslepp, Karel
  2. Gaidukov, Kerttu
  3. Kastein, Renate
  4. Käär, Dora Maria
  5. Lehtsaar, Tauri
  6. Miller, Marten
  7. Mežulis, Madis Erik
  8. Pranno, Erki
  9. Pruul, Hanna
  10. Pruul, Kristo
  11. Rand, Birgit
  12. Remmelg, Joel
  13. Sadul, Karl-Markus
  14. Siimuste, Marten
  15. Valk, Tobias
 

IV klass (klassijuhataja Tiiu Sööl)

  1. Ala, Carolin
  2. Alliksoo, Heleri
  3. Ellermäe, Veronica
  4. Jaakson, Juss
  5. Kristo Kesküla
  6. Klementa, Nora Eliise
  7. Post, Oliver
  8. Siimuste, Mari-Liis
  9. Sipelgas, Madelin Anette
  10. Tuberg, Kiur
 

V klass (klassijuhataja Gerda Danieljants)

  1. Alliksoo, Aliis
  2. Kastein, Oskar
  3. Leenurm, Mildred
  4. Leomar, Egela
  5. Pranno, Kaur
  6. Pruul, Erik
  7. Saar, Thereese
  8. Saarnak, Jonatan
  9. Tukk, Marten
  10. Valk, Rihard
  11. Vara, Ahti
  12. Vara, Andro
  13. Vesingi, Ragnar
 


VI klass (klassijuhataja Diana Leenurm)

  1. Alliksoo, Hendri
  2. Ellermäe, Verner
  3. Jaakson, Rasmus
  4. Kadakas, John-Ragnar
  5. Mežule, Laura Tekla
  6. Paar, Mehis
  7. Peterson, Artur-Mihk
  8. Tärk, Riho
  9. Vara, Axel
 


VII klass (klassijuhataja Diana Leenurm)

  1. Käär, Margareeta
  2. Mets, Mattias
  3. Post, Aveliin
  4. Sülla, Samuel
  5. Ugam, Anne Mai
 


VIII klass (klassijuhataja Katre Pruul)

  1. Johanson, Karl
  2. Kaevand, Christofer-Robin
  3. Kerk, Sten
  4. Klementa, Ralf Markus
  5. Pruul, Helena
  6. Pruul, Lisanna
  7. Põtter, Kertu Liisa
  8. Remmelg, Anna Elisabeth
  9. Remmelg, Tobias
  10. Saar, Oleander
  11. Sadul, Rasmus
  12. Teekel, Johannes
 


IX klass (klassijuhataja Tiina Koit)

  1. Käär, Riste Sofie
  2. Luup, Kristo
  3. Luup, Rando
  4. Nigu, Rasmus
  5. Remmelg, Taaniel
  6. Ugam, Kristjan
  7. Valk, Jakob
  8. Vander, Erki