Hiiumaa valla kaasava eelarve hääletus on avatud! 07. oktoober karina

Esitasime Emmaste kooli poolt Hiiumaa valla kaasava eelarve hääletusele bussiootekoha rajamise idee.

Kutsume üles selle poolt hääletama, et meie õpilased ei peaks vihma käes bussi ootama ja nende koolikotid ja pillikastid ei vedeleks mudas ja lumes nagu juuresoleval talvisel fotol. Teiste piltide puhul on tegemist mõne aasta eest korraldatud kooli ümbruse kujundamise konkursi võidutööga, mille järgi on kooli kõrvale ka juba rattahoidla loodud. Kooli territooriumile rajatavad hooned peavad omavahel kokku sobima ning ühtse ansambli moodustama, seega on bussiootepaviljoni loomisel tegemist aastate eest alustatud projekti jätkamisega.

Link idee ja hääletamise juurde:

Link idee ja hääletamise juurde: