06.10.2023 toimus koolidevaheline jalgpalliturniir "Rimi koolijalka" Emmastes 08. oktoober Kaira

Reedel, 6.oktoobril, toimus Emmaste kooli jalgpalliväljakul Hiiumaa koolidevaheline jalgpalliturniir "Rimi koolijalka". Osalesid võistkonnad Käina Koolist, Kärdla Koolist, Palade Põhikoolist ja loomulikult Emmaste Põhikoolist ning täiskasvanud Käinast ja Emmastest.

Emmastest osales 1.-4. klassi vapper meeskond, milles mängisid 1. klassi poisid ja kaks teise klassi poissi. Nad mängisid Käina 1.-4. klassi meeskonna vastu, kus osalesid valdavalt 3.-4. klassi lapsed. Emmaste poisid tulid kahe meeskonna seas teisele kohale, kuid tegelikult võitsid nad palju enam, kui isegi arvata oskavad. Nad näitasid väga tublit ja südikat mängu endast palju suuremate vastu.

5.-7. klassi meeskondi õnnestus meil välja panna kaks. Ka nemad olid väga tublid. Saavutasid kolme meeskonna seas tublid esimese ja kolmanda koha.

8.-9. klassi meeskond tuli nelja meeskonna seas neljandale kohale, kuid oli samuti väga tubli. Nii mõnigi ületas ennast mitmeti!

Turniiri käivitavaks jõuks oli meie oma kooli poiss Andreas Ugam, kes aitas kokku panna meeskondi, treenis nooremaid, vajadusel elas platsi ääres kaasa ja mängis ka ise. Suur kiitus Andreasele!

Turniir toimus Eesti Jalgpalli Liidu, Emmaste Põhikooli, Emmaste spordiklubi ERNST'i, Emmaste VAK'i ja Andreas Ugami koostöös.

Oli suur rõõm näha platsi ääres ka kaasaelajaid!

Suur suur aitäh kõigile, loodetavasti saab sellest tore traditsioon!

Turniiri kajastas ka HiiuLeht: https://hiiuleht.ee/koolidevaheline-jalgpalliturniir.../

Muljeid jagas ja fotod tegi: Tiina Koit

Oli suur rõõm näha platsi ääres ka kaasaelajaid!

Suur suur aitäh kõigile, loodetavasti saab sellest tore traditsioon!

Muljeid jagas ja fotod tegi: Tiina Koit