1.septembri 2018/2019 õppeaasta avaaktus 05. september marys

1.septembril toimunud 2018/2019 õppeaasta avaaktusel oli Emmaste kooliperel hea meel tervitada 13 esimesse klassi astuvat ja oma kooliteed alustavat õpilast.

Toreda uudisena sai suure tunnustuse osaliseks ka 1.klassi klassijuhataja Reelika Kastein, kes valiti Hiiumaa aasta klassiõpetajaks.

Oma kõne lõpetuseks andis kooli direktor Merje Kikas kogu kooliperele kaasa uue õppeaasta olulised märksõnad- märkamine, hoolimine, pingutamine ja oskus rõõmu tunda ka igast väiksemast kordaminekust.

Toredat kooliaasta algust kõigile!

Õpetaja Tiina Koidu poolt tehtud fotosid saab vaadata SIIN.

Toredat kooliaasta algust kõigile!

Õpetaja Tiina Koidu poolt tehtud fotosid saab vaadata SIIN.