KAASAVA EELARVE HÄÄLETAMINE- MÄNGUVÄLJAK NOORTELE EMMASTE KOOLI JUURDE. 11. oktoober marys

KAASAVA EELARVE HÄÄLETAMINE ON ALANUD!

Head lapsevanemad ja Emmaste koolipere tegemistele kaasaelajad! Soovime Teie tähelepanu pöörata sellele, et Hiiumaa kaasava eelarve hääletusel on MÄNGUVÄLJAK NOORTELE EMMASTE KOOLI JUURDE.

Idee kirjeldus: Emmaste Põhikool on liitunud Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikuga. Õpilaste arv on taas tõusuteel. Samas taristu välja arendamine ei ole toimunud nii kiiresti kui sooviksime. Antud idee raames kiirendame seda. Ehk loome noortele vahetundide ja koolitundide järgseks ajaks võimaluse end liigutada. Lasteaia juures on tänaseks liikumisrada ja see õigustab end igati. Usun, et sellise rajamine kooli juurde võetaks samuti noorte poolt hästi vastu.

Hiiumaa valla kaasavasse eelarvesse esitatud ettepanekute poolt saab hääletada kuni 28. oktoobrini!

Elektrooniline rahvahääletus toimub www.volis.ee keskkonnas, otselink Hiiumaa ettepanekute nimekirjale on https://bit.ly/2LLeNxF.

Hääletada saab ka vallamajades üle Hiiumaa, kus tuleb end identifitseerida isikut tõendava dokumendiga. Oma hääle saab anda kolme ettepaneku poolt iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukoht on rahvahääletuse ajal Eesti rahvastikuregistri andmetel Hiiumaal. Ettepanekute paremusjärjestuse avalikustab vald 30. oktoobril.

Ühtekokku on Hiiumaale hääletusele on suunatud 25 ettepanekut, millest 5 Emmaste osavallas:

1. Mänguväljak noortele Emmaste kooli juurde 10 000

2. Nurste krossiraja korrastamine 9 670

3. Kohaliku kogukonna elu käsitlev videoklipp info levitamiseks 1 000

4. Hiiumaa lastele purjeõppeks uued paadid (1 paat Sõru sadamasse) 2 000

5. Harju-Rätsepa tuuliku juurde uue külakiige ehitamine; tuuliku katuse, trepi, võlli ja saba tõrvamine 4 212

KAASAVA EELARVE HÄÄLETAMINE ON ALANUD!

1. Mänguväljak noortele Emmaste kooli juurde 10 000

2. Nurste krossiraja korrastamine 9 670