KINO MAALE FILMIFESTIVAL EMMASTES 17. oktoober marys

Peale koolivaheaega jõuab Emmaste kooli Kino Maale Filmifestival, mille raames saame näidata kokku üheksat erinevat filmiprogrammi.

Filmiseansid toimuvad kooli saalis ning on KÕIGILE HUVILISTELE TASUTA!

Filmiprogrammiga saab tutvuda SIIN, lisaks on õpetajate ja huvijuhi käes Kino Maale bukletid, kus on samuti filmide sisust lühike ülevaade. Kooli stendidele tulevad prinditult programmide tutvustused koos ajakavaga.

Lisaks neile kaheksale programmile saame näidata ka uut Rein Marani kogupere dokumentaali „Peetrike Laanetagusel“, mille tutvustust näeb SIIN.

Infoks veel: paljudel filmidel on parema elamuse saamise eesmärgil määratud kindel sihtgrupp. Siiski on kõik lapsevanemad, pered, sõbrad, sugulased,  vallaelanikud ja muud huvilised igale filmiseansile oodatud!

Kino Maale on Eesti maapiirkondadele suunatud filmifestival, mille programme näitavad mitmekümned kultuuri- ja haridusasutused üle Eesti. Tasuta!

Tänavugi keskendub festival animatsioonižanrile, tuues kolme programmiga fookusesse Heiki Ernitsa, kes tähistab sel aastal 65. sünnipäeva. Lisaks on kavas ka Rein Marani värske dokumentaalfilm "Peetrike Laanetagusel".
Kavas on kokku kaheksa põhiprogrammi ja üks alafestival, animatsioonikoolitus ja -konkurss koolinoortele ja ajateenijatele.
Kino maale kasvas välja Priit Pärna Animafilmifestivali samanimelisest alafestivalist ning toimub tänavu teist korda. Kino maale kannab sel hooajal ka Euroopa festivalide (EFFE) kvaliteedimärki.

Filmiseansid toimuvad kooli saalis ning on KÕIGILE HUVILISTELE TASUTA!