Õppetöö jätkumine alates 13.märtsist 13. märts marys

Hea koolipere!

Seoses valitsuse poolt välja kuulutatud eriolukorraga riigis suletakse Emmaste kool alates 16. märtsist kuni järgmiste riigipoolsete korraldusteni. Õppetöö viiakse läbi koduõppena. Õppeülesandeid jagatakse ja suhtlus kooliga toimub läbi Stuudiumi.

Täna, 13. märtsil lõppeb koolipäev hiljemalt 13.00. Õpilastel on võimalik saada koju 13.30 bussiga. Vajadusel aitame transpordiga Käina poole. Pikapäevarühma ja ringe peale viiendat tundi ei toimu. Nooremad õpilased saadetakse turvaliselt bussile.
Palume koolist kaasa võtta kõik oma isiklikud asjad (kunstivahendid, kehalise kasvatuse riided, vahetusjalanõud jne).
Kui vanem peab vajalikuks ja võimalikuks, võib õpilane juba täna, 13. märtsil jääda koju.

Olge terved!

Merje Kikas