PEREPÄEV 07. oktoober marys

Juba sel reedel leiab aset esimene Emmaste Põhikooli PEREPÄEV, mis on pühendatud kooli 98.sünnipäevale.

Üritus algab kell 16.00 mudellennukite demonstratsiooni ning ponisõitudega. Järgnevad rahavaba vahetuslaat algklasside koridoris ning 9.klassi kohvik. Toimub ka suur moosiloos ning kooli sünnipäevateemaline mälumäng. Päeva lõpetab ühine sünnipäevatordi söömine.

Perepäevale on oodatud kõik Emmaste Põhikooli õpilased koos peredega!

Perepäeval kohtume! :)

Perepäevale on oodatud kõik Emmaste Põhikooli õpilased koos peredega!

Perepäeval kohtume! :)