Savitöötuba 17.septembril 18. september marys

Eile käis meil külas keraamik ja koolitaja Triin Pruul, kes viis koostöös kunstiõpetaja Eila Tõnissoniga läbi meeleoluka savitöötoa. Kõik 1.-5.klassi õpilased said voolida endale koonusja põhjaga kausi või arhailise kruusi ning kaunistada seda kammkeraamikale omaselt täppide või kriipsudega. Savitööd vajavad esialgu umbes kahenädalast kuivamisaega ning seejärel keraamikaahjus ettepõletuse tegemist. Edasi ootab taieseid ees traditsiooniline maapõletuse tegemine.

Suure tänud Triinule ja Eilale toreda töötoa eest!

Suure tänud Triinule ja Eilale toreda töötoa eest!