Septembri lõpus veetis meie 8.klass nädala projektilaagris Soomes, Põhja-Karjalas koos oma sõpradega Nurmese koolist. 03. oktoober Kaira

Septembri lõpus veetis meie 8.klass nädala projektilaagris Soomes, Põhja-Karjalas koos oma sõpradega Nurmese koolist. Olime juba tuttavad nendega maikuus toimunud Kärdla laagrist ja oli suur rõõm taas koos aega veeta. Päevad möödusid aktiivselt matkates, sportides, mängides ja rühmatööd tehes. Paljude arvates oli see siiani nende parim reis. Koostöö on lahe!

Fotod: Piret Pitk

Fotod: Piret Pitk