Vastlapäeva tähistamine 07. märts marys

Vastlapäeva puhul viisime koolis läbi mitmeid võistlusi! Pika vahetunni ajal said end proovile panna 5.-9.klasside võistkonnad ja õpetajad ning ülesandeks oli ehitada võimalikult kõrge lumest torn. Pingelise lõpuheitluse tulemusel võitis 8. ja 9.klassi noormeeste tiim, õpetajate võistkond jäi teisele kohale ning kolmandale 5.-7.klassi neiud.
Neljanda tunni ajal madistasid õues lumes kõik algklasside õpilased. Ühtekokku osaleti segavõistkondadena neljas ülesandes, mille olid ette valmistanud ning viisid läbi 6.-8. klasside neiud. Ülesanneteks olid täpsusvise, lumetorni ehitamine, vastlapäeva teemaline alias, jalad-koos-palli ajamine ja kelguslaalom.
Vastlate puhul saatis ilmataat meile mõnusa sulalume ja isegi tuul vaibus selleks ajaks, kui õues möllasime :)

Vastlapäeva fotosid saab vaadata SIIT. Autoriks Tiina Koit.

Vastlapäeva fotosid saab vaadata SIIT. Autoriks Tiina Koit.