Õpetajate päev 2024 08. oktoober karina

Esmaspäeval, 7.oktoobril tähistati meie koolis õpetajate päeva. Hommikusel kogunemisel võttis direktori kohustused enda peale Karl-Markus Sadul 9. klassist. Tunde andsid külalisõpetajad, 1.-6. klassile meie lõpuklassi õpilased ja suurematele Paavo Pruul. (Meie neljandikud aga lahendasid samal ajal riikliku tasemetöö harjutusi…)

Õpetajatele oli põnev giidituur Emmastes, vanema nimetusega Nõmmekülas, kus kohalikku ajalugu tutvustas Eimar Tärk Hiiumaa muuseumist. Saali koridoris on üleval pisike näitus meie õpetajate hobidest.

Pidulikul aktusel andis osavalla esindaja Tiit Reha üle Marie Breveri preemia, mille pälvis meie kooli endine õpetaja Eila Tõnisson.

Kõik klassid olid ette valmistanud toredaid muusikalisi ja sõnalisi tervitusi õpetajatele, mis muutsid aktuse soojaks ja südamlikuks.

Fotod: Tiina Koit, pilt Eila Tõnissonist on tehtud 1.09.2023

Fotod: Tiina Koit, pilt Eila Tõnissonist on tehtud 1.09.2023